SUPERŚWIATŁO.PL

Wszystko co musisz wiedzieć o źródłach światła, oświetleniu, pomiarach oświetlenia, obliczeniach źródeł światła i projektowaniu instalacji oświetleniowych.

Jak należy zaprojektować oświetlenie? Jakie dobrać oprawy oświetleniowe? Co to jest prawidłowe oświetlenie?

Zapoznaj się z aktualnymi przepisami i normami dotyczącymi oświetlenia i światła w budownictwie.

Poznaj zasady jakimi kierują się projektanci oświetlenia, dowiedz się jakich programów do projektowania oświetlenia używają projektanci. Zadaj pytanie specjalistom w branży oświetleniowej.

Tutaj dowiesz się jaki wpływ ma światło na nasze życie, poznasz ciekawe zjawiska optyczne w przyrodzie i ich praktyczne wykorzystanie.

Pokażemy Ci jakie elementy wchodzą w skład instalacji, jak należy zaprojektować instalacje oświetleniową, jak wygląda odbiór instalacji i okresowa konserwacja oświetlenia. Dobierz odpowiedni typ oświetlenia do Twojego domu i biura.

Zobacz przykłady oświetlenia dekoracyjnego słynnych budowli. Poznaj zasady jakimi kierują się projektanci oświetlenia, dowiedz się jakich programów do projektowania oświetlenia używają projektanci. Zadaj pytanie specjalistom w branży oświetleniowej.

Poznaj najnowsze programy do projektowania oświetlenia znanych producentów. Pobierz katalogi opraw oświetleniowych i przykłady realizacji instalacji oświetleniowych. Wybierz program najlepszy dla Twoich zastosowań (DIALUX, RELUX, CALCULUX, LITESTAR).

To wszystko poznasz już wkrótce na naszym portalu SUPERŚWIATŁO.PL


Strona Główna

Istota Światła

Fizyka Światła

Źródła światła

Prawidłowe oświetlenie

Dobór oświetlenia

Oświetlenie domowe

Projektowanie oświetlenia

Instalacje Oświetleniowe

Sterowanie i zasilanie

Montaż i odbiór oświetlenia

Konserwacja oświetlenia

Przepisy dotyczące oświetlenia

Słownik pojęć świetlnych

Producenci oświetlenia

Sklepy oświetleniowe

Ciekawe strony

statystyka